Ochrona fizyczna

Wykwalifikowany personel gwarancją najlepszej ochrony

Ochrona stacjonarna obiektów

Oferujemy Państwu ochronę polegającą na stałej obecności naszych pracowników na terenie strzeżonego obiektu. Celem tych działań jest czuwanie nad bezpieczeństwem ludzi i mienia. Wysokiej klasy system łączności oraz odpowiednio przeszkoleni pracownicy to gwarancja najwyższej jakości.

Stawiamy na ludzi wykwalifikowanych z nienaganną prezencją oraz najwyższymi kwalifikacjami zawodowymi.

Nasz personel posiada uniformy dostosowane do specyfiki strzeżonego obiektu. Na co dzień korzystamy wyłącznie ze specjalistycznego i niezawodnego sprzętu. Wybierając ochronę stacjonarną obiektów mogą Państwo skutecznie zapobiec kradzieżom czy włamaniom.

Ochrona osobista VIP

Do ochrony osobistej VIP delegujemy licencjonowanych i specjalnie przeszkolonych pracowników. Są to osoby z wysoką kulturą osobistą, wieloletnim doświadczeniem i cieszące się nieposzlakowaną opinią. Usługa ta realizowana jest po szczegółowej analizie potencjalnych zagrożeń. We współpracy z osobami odpowiedzialnymi za organizację  pobytu chronionej osoby tworzone są procedury ochrony. Mają one za zadanie zapewnić nie tylko bezpieczeństwo ale i dyskrecję i komfort chronionej osobie.

Monitoring z udziałem patroli interwencyjnych

Monitoring jest skuteczną i jednocześnie najbardziej rozpowszechnioną formą ochrony mienia. Skuteczność użycia urządzeń elektronicznych porównywalna jest z ochroną fizyczną, przy dużo niższych kosztach.
Sygnały napływające z obiektów wyposażonych w system alarmowy podłączony do nadajnika są nadzorowane przez całą dobę.

W ten sposób Centrum Monitoringu Spektra drogą radiową lub telefoniczną dostaje informacje o rodzaju i miejscu zdarzenia. Sygnał wywołany przez naruszenie strefy chronionej jest rejestrowany i przekazywany do samochodowych patroli interwencyjnych. Patrol znajdujący się najbliżej miejsca zdarzenia wyrusza na interwencję.

Centrum Monitoringu Spektra wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i prowadzi 24 godzinny rejestr sygnałów napływających z lokalnych systemów alarmowych.

Konwojowanie wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie konwojowania wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych . Nasi pracownicy wyposażeni są w specjalistyczny sprzęt, odpowiednie umundurowanie i uzbrojenie.

W konwojach korzystamy ze specjalnie przystosowanych do tego celu samochodów.

Wyposażone w nadajniki GPS auta są monitorowane na bieżąco przez Centrum Monitoringu Spektra.

Korzystając z naszej firmy mają Państwo pewność, że ekipa konwojentów to profesjonalni i odpowiedzialni ludzie.

Ochrona imprez masowych

Firma Spektra od wielu lat zajmuje się ochroną i zabezpieczeniem porządku podczas imprez masowych. Zabezpieczamy m.in. : imprezy, festyny, koncerty, targi czy zawody sportowe.

Przygotowując się do zabezpieczenia imprezy masowej bierzemy pod uwagę stopień zagrożenia, liczbę uczestników oraz rodzaj obiektu.

W czasie takiego wydarzenia nasi pracownicy są w pełni umundurowani i wyposażeni w odpowiedni sprzęt. Do tego typu zadań odpowiednio dobieramy personel. Dbamy by nasz zespół przechodził systematyczne szkolenia i stale podnosił swoje kwalifikacje.

22 840 88 80

Zadzwoń lub napisz do nas